مکان مناسب برای قرار گذاشتن

همه ی ما به مکان های دیدنی و تفریحی ای که در تهران وجود دارد سر زده ایم و حتی اگر نرفته باشیم، اسمش را شنیده ایم اما درست زمانی که قرار ملاقات داریم هیچ گزینه ای به ذهنمان نمی‌رسد. در این مقاله می‌خواهیم شما را با بهترین مکان برای قرار گذاشتن آشنا کنیم. تهران پر است از کافه، رستوران، مکان های تفریحی و دیدنی، پارک‌ها و…  که می‌توانیم در زمان های مختلف روز برای قرار ملاقات کاری یا دوستانه به آنجا مراجعه کنیم.

مکان های زیادی برای قرار گذاشتن وجود دارد، اما خصوصیات اخلاقی افراد و هم چنین فردی که با او  قرار  می‌گذارید تاثیر بسیاری در انتخاب مکان دارد. اگر بار اولی باشد که می‌خواهید شخصی را به یک قرار دعوت کنید شاید بهتر باشد تمام تلاشتان را برای انتخاب مکانی مناسب بکنید تا فرد مورد نظر در مورد شما دچار قضاوت های نادرست نشود.

۱-کافه های مناسب برای قرار گذاشتن

اگر دنبال مکانی آرام برای حرف زدن به دور از شلوغی خیابان ها و پارک ها می‌گردید، کافه می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. اما در انتخاب محیط کافه دقت کنید، برای یک قرار خاص شاید نیاز باشد به جای یک کافه خوب که غذای مناسب و خوشمزه سرو می‌کند دنبال کافه ای بگردید که محیطی آرام داشته باشد بی آنکه رفت و آمد افراد اذیتتان کند. شاید کافه ویکولو، کافه درسا، کافه دیاموند وکافه تهرون مکان های مناسبی برای قرار گذاشتن باشد.

 

تصویر کافه ویکولو
کافه ویکولو

 

عکس کافه درسا
کافه درسا

 

عکس کافه دیاموند
کافه دیاموند
عکس کافه تهرون
کافه تهرون

___________________________________________________________________________________________

برای پیدا کردن مکان های معرفی شده در این مقاله و یا مکان های مناسب نزدیک محل اقامت خود بر روی نقشه و همچنین مقایسه آنها با یکدیگر می توانید نرم افزار گراف را از لینک های زیر دانلود نموده و به راحتی استفاده کنید و لحظات خوبی را با دوستان خود سپری کنید.

دانلود اپلیکیشن گراف از کافه بازار (اندروید)

دانلود اپلیکیشن گراف از سیب اپ (ios)

___________________________________________________________________________________________

 

۲- رستوران های مناسب برای قرار گذاشتن

اگر می‌خواهید دوست یا همراهتان را به یک وعده غذایی مهمان کنید، رستوران انتخاب مناسب تری نسبت به کافه است. شاید لازم باشد بیشتر هزینه کنید اما مطمئن باشید ارزشش را دارد. توجه داشته باشید که رستوران به نسبت مکان های دیگر از جدیت بیشتری برخوردار است و برای قرار ملاقات های رسمی مناسب تر است. برای رستوران هم می‌توانید به رستوران ممد استیک، رستوران باغ بهشت و رستوران سنسو مراجعه فرمایید.

عکس رستوران رست
رستوران رست

۳- مکان های دیدنی مناسب برای قرار گذاشتن

مراجعه به مکان های دیدنی برای با هم بودن و قدم زدن انتخاب مناسبی است. شما می‌توانید برای مدتی طولانی قدم بزنید، کنار هم صحبت کنید، عکس های یادگاری بگیرید و حتی بعد از آن به کافه یا رستوران  بروید و خاطره خوبی را رقم بزنید. از جمله مکان هایی که بسیار مناسب می‌باشد میتوان به کاخ سعد آباد، کاخ گلستان، باغ نگارستان، باغ موزه فردوس اشاره کرد.

 

عکس کاخ گلستان
کاخ گلستان

فقط حواستان باشد که برای رفتن به کاخ سعد آباد بهتر است صبح زود بروید تا بتوانید از قسمت های مختلف بازدید کنید همچنین همراه خود خوراکی و نوشیدنی ببرید.

 

عکس باغ نگارستان
باغ نگارستان

باغ نگارستان زمان زیادی از شما نخواهد گرفت اما فضای بسیار متفاوت و قدیمی ای دارد. توجه کنید کافه ای که در حال حاضر در باغ فعال است فقط نوشیدنی سرو می‌کند.

 

۴- پارک های مناسب برای قرار گذاشتن

همه ی ما بارها و بارها همراه با خانواده و دوستان خود به پارک رفته‌ایم و اوقات خوشی را کنارشان گذرانده‌ایم اما برای قرار گذاشتن هر پارکی هم مناسب نیست. اگر قرار شد که پارکی را انتخاب کنید بهتر است دست روی پارک هایی که در نقاط کور قرار دارند یا دسترسی به آن ها سخت است نگذارید. شاید پل طبیعت بهترین گزینه ممکن باشد. پارک هایی مانند پارک ملت، ساعی، جمشیدیه یا قیطریه نیز گزینه های خوبی هستند و یا حتی پارک هایی که ممکن است در دسترس هردوی شما باشد.

عکس پل طبیعت
پل طبیعت

 در ویدئوی زیر می‌توانید رمانتیک ترین و عاشقانه ترین مکان های دنیا را در چند دقیقه بگردید و لذت ببرید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
مکان مناسب برای قرار گذاشتن
Author Rating
51star1star1star1star1star

4 comments On مکان مناسب برای قرار گذاشتن

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer