مرکز خرید مانتو در تهران

شما در این مقاله می توانید با چند مرکز خرید مانتو در تهران به طور کامل و جامع آشنا شوید. همچنین می توانید نشانی هر کدام را در ادامه مقاله داشته باشید پس این مطلب را حتما مطالعه کنید.

مرکز خرید مانتو در تهران

با شروع فصل بهار، بانوان حتما برای خرید مانتوهای مُد روز بهاره و پاییزه وقت زیادی صرف خواهند کرد. با وجود مراکز خرید مختلف و مغازه های مانتو فروشی در سطح شهر، خرید مانتو کار چندان سختی نیست اما همین موضوع بیشتر اوقات باعث سردرگمی افراد برای انتخاب هایشان می شود.

در این مقاله برای شما چند مرکز خرید مانتو در تهران را که بورس اصلی فروش مانتو هستند، معرفی می کنیم.

همچنین با استفاده از نرم افزار گراف، شما می توانید مراکز خرید مانتو تهران و بهترین مسیر برای رسیدن به این مراکز خرید را پیدا کنید. لینک دانلود این نرم افزار را برای شما در قسمت پایین قرار داده ایم.

مانتو اداری
مانتو اداری

در این بخش قصد داریم به معرفی چند مرکز خرید مانتو در تهران که در مناطق مختلف شهر قرار دارند، بپردازیم:

بازار میدان هفت تیر و میدان فاطمی

اگر در مرکز پایتخت به دنبال مانتوهای مد روز هستید، باید بدانید که محدوده میدان فاطمی و میدان هفت تیر پر است از مغازه های مانتو فروشی که مانتوهایشان علاوه بر شیک بودن و کیفیت عالی، قیمت های مناسبی برای اقشار مختلف مردم دارند. از مزایای دیگر این مرکز خرید مانتو، قرار گرفتن در قلب شهر تهران است که دسترسی به آن را از نقاط مختلف پایتخت آسان می کند. بانوان می توانند انواع مختلف مانتوها را با توجه به فصل پیدا کنند. مانتوهای رسمی و اداری، مانتوهای مجلسی، مانتوهای نخی و انواع و اقسام مختلف مانتو در این مغازه ها پیدا می شوند.

اگر در این روزهای نزدیک به عید نوروز سری به این مرکز خرید مانتو در تهران بزنید، علاوه بر اینکه می توانید مانتوهای مجلسی یا بهاره متناسب برای مهمانی های عید را پیدا کنید، حتما حراج پالتوها و مانتوهای زمستانی این مغازه ها شما را برای خرید وسوسه می کنند.

مانتو فروشی در میدان هفت تیر
مانتو فروشی در میدان هفت تیر

بازار عبدل آباد و بازار امام زاده حسن

اگر ساکن محله های جنوبی تهران هستید و دو عامل قیمت مانتو و نزدیکی مرکز خرید مانتو برایتان مهم است، گزینه های متعددی دارید. مرکز خرید مانتو در امام زاده حسن که به چهار راه یافت آباد، بازار مبل و بازار موبایل ایران، سه راه آذری و میدان آزادی نزدیک است، برای ساکنان محله های غربی و جنوب غربی تهران مناسب است. مانتوهای مرکز خرید امام زاده حسن از تنوع خوب و قیمت مناسبی برخوردارند، اما اگر به دنبال مانتوهای با کیفیت هستید، باید بیشتر بگردید.

همچنین در مرکز خرید عبدل آباد می توانید با صرف زمان خوبی، مانتوهای شیک و با قیمت مناسبی پیدا کنید.

مانتو مجلسی
مانتو مجلسی

بازار میدان ونک و تجریش

در شمال تهران نیز می توانید مانتوهای همپام با مُد و فشن و با قیمت مناسب پیدا کنید. کافیست تنها خودتان را به مرکز خرید و مغازه های اطراف میدان ونک یا تجریش برسانید. دو پاساژ تندیس و قائم در محدوده تجریش و مرکز خرید ونک، مانتوهای متنوعی برای بانوان دارند. تنوع در طرح و رنگ و قیمت در کنار دسترسی تقریبا آسان به این مراکز از ویژگی های مهم برای مشتریان است. برای رفتن به میدان ونک می توانید از تاکسی، اتوبوس و بی آر تی استفاده کنید. همچنین با خط یک مترو تهران به راحتی می توانید به تجریش و مراکز خرید مانتوی آن برسید.

_______________________________________________________________________________________________

با استفاده از نرم افزار گراف شما می توانید مراکز خرید مانتو در تهران و بهترین مسیر برای رسیدن به این مراکز خرید را پیدا کنید و از تخفیفات هر کدام باخبر شوید.

لینک دانلود از کافه بازار (اندروید)

لینک دانلود از سیب اپ ( ios ) 

______________________________________________________________________________________________

تیراژه، میلاد نور و صادقیه

شما در غرب تهران نیز می توانید با رفتن به مرکز خرید تیراژه، میلاد نور و پاساژهای صادقیه و دیدن مغازه های مانتو فروشی این مراکز خرید، مانتوهای خوبی بخرید. مخصوصا در این روزها، بازار حراجی ها بسیار داغ است و می توانید مانتوهای خوب و تک سایز مناسب خودتان را با کمترین قیمت پیدا کنید.

انواع مانتو
انواع مانتو

دنیای نور و هفت حوض نارمک

با توجه به ترافیک شدید و روزافزون این روزهای تهران، قطعا برای شهروندان شرق تهران بسیار عذاب آور و سخت است که به مراکز خرید دیگر مناطق تهران بروند، از این رو لازم است بدانند که می توانند مانتوهای شیک و با قیمت مناسب خود را از مغازه های مانتوفروشی اطراف میدان هفت حوض نارمک و پاساژ دنیای نور بخرند. این مراکز خرید مانتو هم در این روزهای پایانی سال اقدام به حراجی های خوبی می کنند که خرید را برای اقشار مختلف مردم راحت می کند.

 

در این ویدئوی کوتاه می توانید جدیدترین مدل های مانتو را ببینید تا در هنگام خرید دچار تردید نشوید. ببینید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

در انتها می توانید متن مربوط به همین مقاله در قالب فایل word و PDF از طریق لینک های زیر دانلود و با ذکر منبع مورد استفاده قرار دهید.

مرکز خرید مانتو در تهران docx

مرکز خرید مانتو در تهران PDF

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
مرکز خرید مانتو در تهران
Author Rating
41star1star1star1stargray

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer