مراکز خرید لباس مجلسی در تهران

شما در این مقاله می توانید با مراکز خرید لباس مجلسی در تهران به طور کامل و جامع آشنا شوید. همچنین می توانید نشانی هر کدام را در ادامه مقاله داشته باشید پس این مطلب را حتما مطالعه کنید.

مراکز خرید لباس مجلسی در تهران

با فرارسیدن نوروز، بازار عروسی ها داغِ داغ می شود. همچنین در این ایام، جشن های فامیلی و دوستانه زیادی برگزار می شود. از آنجایی که لباس مجلسی عضو جدایی ناپذیر مهمانی ها و جشن های بانوان است، خرید لباس مجلسی زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است.

در این مقاله برای شما مراکز خرید لباس مجلسی در تهران را معرفی می کنیم. همچنین با استفاده از نرم افزار گراف، شما می توانید مراکز خرید مانتو تهران و بهترین مسیر برای رسیدن به این مراکز خرید را پیدا کنید. لینک دانلود این نرم افزار را برای شما در قسمت پایین قرار داده ایم.

لباس مجلسی زنانه
لباس مجلسی زنانه

در این بخش قصد داریم به معرفی مراکز خرید لباس مجلسی در تهران که در مناطق مختلف شهر قرار دارند، بپردازیم:

چهارراه امیر اکرم و شانزه لیزه

تقاطع خیابان ولیعصر با خیابان نوفل لوشاتو، سال هاست با مغازه های فروش لباس مجلسی زنانه شناخته می شود. از معروف ترین مراکز خرید لباس مجلسی در تهران که روزانه خریداران زیادی را از نقاط مختلف تهران و حتی سایر شهرهای ایران به سمت خود می کشاند، پاساژ شانزه لیزه در چهارراه امیر اکرم است.با توجه به اینکه تولیدی های لباس مجلسی در این محدوده قرار دارند، پس نگران تنوع در طرح و رنگ و قیمت نباشید. وجود مغازه های فروش لباس بچگانه در کنار مغازه های فروش لباس مجلسی و دسترسی سریع و آسان با مترو، اتوبوس و تاکسی، از ویژگی های خوب این مرکز خرید لباس مجلسی در تهران است.

شانزه لیزه در چهارراه امیر اکرم
شانزه لیزه در چهارراه امیر اکرم

میدان ولیعصر

اگر از چهارراه امیراکرم به سمت شمال حرکت کنید، پس از رد شدن از چهارراه ولیعصر با یک پیاده روی تقریبا بیست دقیقه ای به میدان ولیعصر می رسید. پاساژ اهدا در اطراف میدان ولیعصر و تقریبا تمام دیگر مغازه های این محدوده، لباس های مجلسی زنانه شیک و با قیمت مناسبی می فروشند. اگر قیمت و تنوع در طرح و رنگ لباس مجلسی برایتان مهم است، می توانید با یک روز وقت گذاشتن میدان ولیعصر، چهارراه امیر اکرم و شانزه لیزه را زیر و رو کنید و حتما دست پر به خانه برگردید. همچنین با وجود رستوران های سنتی و فست فودهای متعدد در این محدوده، نگرانی شما درمورد غذایتان در هنگام خرید، بی مورد خواهد بود.

_______________________________________________________________________________________________

با استفاده از نرم افزار گراف شما می توانید ارزانترین مراکز خرید تهران و بهترین مسیر برای رسیدن به این مراکز خرید را پیدا کنید و از تخفیفات هر کدام باخبر شوید.

لینک دانلود از کافه بازار (اندروید)

لینک دانلود از سیب اپ ( ios ) 

______________________________________________________________________________________________

کوچه برلن

از قدیمی ترین کوچه های شهر تهران که بین خیابان لاله زار جنوبی و فردوسی واقع شده است. در این کوچه طولانی که پر از مغازه های مختلف است، مغازه های فروش لباس مجلسی زیادی به چشم می خورد. لباس های این مغازه ها اکثرا در تولیدی هایی که در طبقات بالایی همین مغازه ها هستند، تولید می شوند؛ از این رو قیمت مناسبی دارند. شما با صرف زمان نسبت مناسبی می توانید لباس مجلسی دلخواهتان را از همین مغازه های لباس مجلسی کوچه برلن بخرید. وجود بوتیک های لباس مردانه و مغازه های لباس بچگانه در این محدوده، این امکان را برای خانواد ها فراهم می آورد که تمام خرید خود را از همین مرکز خرید انجام دهند.

کوچه برلن
کوچه برلن

میدان ونک

اگر در مناطق تقریبا شمالی تهران به دنبال خرید لباس مجلسی زنانه هستید، حتما سری به میدان ونک بزنید. مرکز خرید ونک در اطراف میدان ونک و دیگر مزون ها و مغازه های فروش لباس مجلسی، از تنوع خوبی برخوردارند و لباس های مجلسی مد روز و شیکی دارند. این مرکز خرید لباس مجلسی، بسیار لوکس تر از مراکز خرید ذکر شده در بالاست؛ از این رو از قیمت بالاتری نیز برخوردارند. دسترسی راحت به این مرکز خرید مخصوصا برای شهروندان شمال شهر، از مزایای آن است.

مرکز خرید ونک
مرکز خرید ونک

آنچه در این مقاله خواندید، تنها بورس های اصلی فروش لباس مجلسی زنانه در تهران بود. این روزها شما می توانید در هر محله و منطقه ای از تهران هر لباسی که می خواهید به راحتی پیدا کنید. نیاز های روزافزون و مسئله ترافیک شهری باعث شده که در هر منطقه ای پاساژها و مراکز خرید جدید احداث شده باشد. برای مثال برای خرید لباس مجلسی زنانه، می توانید در غرب تهران به پاساژ تیراژه و پاساژ گلدیس، در شمال تهران به پاساژ قائم، در شرق تهران به میدان هفت حوض نارمک و در جنوب تهران به امام زاده حسن و عبدل آباد سری بزنید. خوب است بدانید که نرم افزار گراف این امکان را برای شما فراهم می آورد که از نزدیکترین مراکز خرید لباس مجلسی در تهران و لباس ها و تخفیفات هریک باخبر شوید.

 

در انتها می توانید متن مربوط به همین مقاله در قالب فایل word و PDF از طریق لینک های زیر دانلود و با ذکر منبع مورد استفاده قرار دهید.

مراکز خرید لباس مجلسی در تهران docx

مراکز خرید لباس مجلسی در تهران PDF

 

 

 

 

 

 

 

Summary
مراکز خرید لباس مجلسی در تهران
Article Name
مراکز خرید لباس مجلسی در تهران
Description
شما در این مقاله می توانید با مراکز خرید لباس مجلسی در تهران به طور کامل و جامع آشنا شوید. همچنین می توانید نشانی هر کدام را در ادامه مقاله داشته باشید پس این مطلب را حتما مطالعه کنید.
Author
Publisher Name
گراف ، ارائه دهنده خدمات مکان مبنا
Publisher Logo

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer